Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Богдан міг тиснути на Конституційний суд на користь Януковича – Kyiv Post

Колишній суддя Конституційного суду заявив, що Андрій Богдан, який нині очолює Офіс Президента, чинив на нього незаконний тиск в 2010 році, коли Богдан працював в уряді при тодішньому президенті Вікторі Януковичі.

Про це пише видання Kyiv Post.

Богдан нібито тиснув на тодішнього суддю Конституційного суду Петра Стецюка, щоб той виніс постанову, яка допомогло б Януковичу монополізувати владу. Про це виданню розповіли два джерела, які ознайомлені з матеріалами кримінальної справи.

Богдан назвав звинувачення Стецюка брехнею.

Стецюк відмовився від коментарів.

Зазначається, що тоді Стецюк не піддався тиску і проголосував проти рішення, хоча рішення на користь Януковича все одно було прийнято.

Конституційний суд дозволив індивідуальне членство депутатів у коаліції фракцій, фактично дозволивши існуванню депутатів- “тушок”, які допомогли Януковичу взяти під контроль парламент.

Повідомляється, що Богдан міг виступати в якості посередника від імені Андрія Портнова, який тоді був заступником керівника апарату адміністрації Януковича, що відповідає за судову систему. Богдан був помічником Портнова в 2007-2009 роках і багато років дружив з ним.

Портнов відмовився від коментарів.

Kyiv Post зазначає, що управління спеціальних розслідувань ГПУ підготувало підозру одному з колишніх суддів Конституційного суду у справі про узурпацію влади Януковичем, і працювало над підозрами іншим суддям Конституційного суду. Однак, за словами керівника управління Сергія Горбатюка, колишній генеральний прокурор Юрій Луценко заблокував цю підозру, відмовляючись її підписувати.

БУКВЫ

Добавить комментарий