Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Депутат назвав джерела фінансування «НАЦІОНАЛЬНИХ ДРУЖИН»

Про це в ефірі Павло Кішкар заявив народний депутат України . 16 березня Нацдружини влаштували сутичку з поліцією у центрі Полтави, в результаті чого було затримано близько 10 осіб.

“Щодо діяльності саме акцій, то ми їх так, звичайно, не проводили. Інша справа, що в керівництва, в очільниках цих заходів чомусь виявляються люди, дотичні до Федеральної служби безпеки Росії. І це вже відповідальність Служби безпеки України, яка має розібратися з цим і унеможливити, в тому числі, той розвиток подій, який міг би бути негативний щодо зірвання процесу виборів, а потім встановлення їх результатів. Тому тут правоохоронна система має напружитися”, – каже депутат.

“Адже, за нашою інформацію, поки що неперевіреною, фінансування… Всі говорять про Авакова. Фінансування – не від Авакова. Є підстави вважати, що “біло-голубий” спектр повністю зараз контролює ту чи іншу саме активність. Я не кажу про політичні сили. Але щодо активності і проведення конкретних акцій є підстави вважати, що “біло-голубе” фінансування там вже є”, – продовжив він.

Добавить комментарий