Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Допомога на 250 мільйонів доларів: Трамп погодився на військову допомогу Україні

Про це пише видання New York Times.

Білий дім послабив спротив і схвалив пакет військової допомоги Україні в умовах тиску з боку конгресменів та розслідування, яке з’ясовує, чи не використовував президент США Дональд Трамп та його адвокат Рудольф Джуліані програми закордонної допомоги США як інструмент для власного політичного зиску.

Cенатори Ліндсі Греем та Річард Дурбін повідомили, що Білий дім зрештою виділить 250 мільйонів доларів, які призначені для тренування та обладнання української армії.

“Затримка пакету допомоги поставила еленськЗого та його новий уряд у складне становище. США є важливим союзником у боротьбі України проти подальшого наступу Росії, але Вашингтон давно заохочував Київ подолати корупцію. У зовнішньополітичних колах США існує оптимізм щодо того, що Зеленський міг би досягти прогресу в обох царинах за умови збереження підтримки з боку США та Європи”, – зазначає видання.

“В Україні сьогодні – майже паніка щодо підтримки США”, – зазначив сенатор-демократ Кріс Мерфі, який нещодавно повернувся з України. “Вони відчайдушно прагнуть отримати сигнал від обох партій США про те, що ми залишимося з ними”, – цитує видання Мерфі.

«Аби змусити Білий дім надати виділену Україні допомогу, законодавці були готові на рішучі кроки. Посадовці знали, що конгресмени планували заморозити частину оборонного бюджету США на наступний рік, поки допомога Україні не буде надана», пише видання Washington Post.

Сенатор-республіканець Джеймс Ланкфорд заявив, що коли Конгрес розподіляв кошти на 2019 рік, Зеленського з американських законодавців ніхто не знав.

“Цілком логічно, що США витратили кілька місяців, вивчаючи його краще і з’ясовуючи, чи він проросійський чи прозахідний,” – цитує сенатора Washington Post.

Добавить комментарий