Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Дозвіл НБУ іноземним компаніям відкривати рахунки в українських банках

Про це йдеться в офіційному повідомленні Національного банку України.

Для поетапного переходу до вільного руху капіталу Нацбанк надає можливості відкривати рахунки новим суб’єктам фінансового ринку України — це юридичним особам-нерезидентам, під це підпадають іноземні інвестиційні фонди та компанії з управління активами, що безпосередньо діють від імені цих інвестиційних фондів.

Задля регулювання цього передбачають Закони України “Про валюту та валютні операції” і “Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій”, та Угода про асоціацію між Україною та ЄС.

Це також сприяло на оновлення Інструкції про порядок відкриття та закриття рахунків клієнтів банків і кореспондентських рахунків банків – резидентів та нерезидентів.

Інструкція регулює порядок відкриття та закриття банками: рахунків клієнтів-резидентів і нерезидентів України (фізичних і юридичних осіб); кореспондентських рахунків банків – резидентів та нерезидентів; рахунків міжнародних фінансових організацій, а також керуючого за договором управління майном.

“Спрощення в порядку відкриття рахунків клієнтів, передбачене цими Правилами, позитивно вплине на умови ведення бізнесу в Україні завдяки таким новаціям: скасування подання клієнтами банків при відкритті рахунків картки із зразками підписів – відтепер розпорядження рахунком здійснюватиметься на підставі переліку осіб, які згідно із законодавством мають на це право, і що не вимагає нотаріального посвідчення; зміна найменування юридичної особи не передбачає закриття діючих рахунків”, – йде мова у повідомленні.

Добавить комментарий