Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Фермери пікетують проти монополії на добрива: «привели» під Кабмін Фірташа і Кубіва

27 серпня в столиці кілька десятків фермерів вийшли на мітинг проти монополізації ринку мінеральних добрив в Україні.

Протестувальники “залучили” під стіни будівлі Кабміну монополіста Дмитра Фірташа і першого-віцепрем’єра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

Фермери влаштували театралізовані “проводи” Кубіва на пенсію і закликали Кабмін не йти на поводу олігарха і не забороняти імпорт мінеральних добрив в Україні.

Тижнем раніше під керівництвом Степана Кубіва відбулося засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому було вирішено провести спеціальне розслідування імпорту в Україну мінеральних добрив, що містять азот, фосфор і калій.

Уряд може заборонити імпорт добрив, тим самим “легалізувати” монопольне становище підприємств олігарха Дмитра Фірташа.

Голова громадського об’єднання аграріїв і фермерів “Агро-продовольча Рада” Іван Слободяник розповів, що через монополію заводів Фірташа ціни на добрива в Україні вище, ніж в Литві на 30%.

“Останнім часом до нас почали заходити якісні і дешевші білоруські, турецькі, грузинські, литовські добрива. Але комісія може закрити імпорт. Це призведе до того, що аграрії не зможуть нормально підготуватися до зими і посівна виявиться під загрозою зриву, бо сума витрат на добрива буде зовсім інша”, – зазначив Слободяник.

Добавить комментарий