Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Головний держвиконавець Тернопільщини – за сумісництвом головний корупціонер області

Злочинна діяльність начальника юстиції Тернопільської області Едуарда Кольцова з кожним днем доповнюється новими фактами. Журналісти “Народної правди” з’ясували, що чиновник порушив українське законодавство і не вніс у свою декларацію доходи, які отримав, будучи на посаді заступника командира роти батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль». 

Так 24.10.2016 р. Едуард Кольцов подавши декларацію через ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ за 2015 рік приховав свої доходи, а саме зарплату, яку він отримував, перебуваючи на різних посадах в період 2015 року УМВС України в Тернопільській області.


Головний держвиконавець Тернопільщини – за сумісництвом головний корупціонер області

Головний держвиконавець Тернопільщини – за сумісництвом головний корупціонер області


Журналісти “Народної правди” отримали відомості, щодо грошового забезпечення Едуарда Кольцова. Зясувалосящо цей чиновник отримував щомісячно в 2015 році в середньому 5260 грн. Ці гроші Едуард Станіславович заробляв під час проходження служби на посаді заступника командира роти батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль». Прощо свідчить офіційна відповідь голови Ліквідаційної комісії УМВС в Тернопільській області Ляховича на інформаційний запит.  


Головний держвиконавець Тернопільщини – за сумісництвом головний корупціонер області

Головний держвиконавець Тернопільщини – за сумісництвом головний корупціонер області


Згідно вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо фінансового контролю Едуард Кольцов вчинив корупційне правопорушення, а саме невідповідність задекларованих доходів. 

Дивно, чому Кольцов не зазначив цього доходу у своїй декларації за 2015 рік і для чого власне цей чоловік, будучи вже начальником обласної юстиції пішов працювати у батальйон “Тернопіль”? 

Відповідь – проста – для ще більшого збагачення та уникнення люстрації.  

Адже Едуард Кольцов, в минулому полковник міліції, будучи в 2015 році начальником Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області переходить на службу  в патрульну міліцію із спеціальним званням рядовий міліції не для того, щоб чесно та вірно служити Народу України, а для того щоб отримати статус УБД (учасника бойових дій). Усе це для того, аби уникнути люстрації, обійшовши Закон України «Про очищення влади», та отримувати зарплату, як працюючий державний службовець та  пенсію на спеціальних умовах, як пенсіонер органів внутрішніх справ. Адже з 01 квітня 2015 року людина, яка працює на сьогоднішній день на посаді державного службовця: прокурора, судді, народного депутата, службовця місцевого самоврядування та інших посадах, які дають право на призначення пенсій на спеціальних умовах, вони можуть або залишатися працювати, але вони не будуть отримувати пенсій, або вони можуть звільнитися і надалі отримувати пенсію в раніше призначеному розмірі в повному обсязі. Працювати на державній службі та одночасно отримувати заробітну плату та пенсію на спеціальних умовах, має таку пільгу лише та особа, яка  отримала статус учасника бойових дій. 

Про те, чи насправді брав участь Едуард Кольцов у бойових діях, безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведенні в період з 23.04.2015 по 23.05.2015 року – можемо лише здогадуватися. Але в цій ситуації дивує інша соціальна несправедливість – коли інші воїни, бійці добровольчих батальйонів та навіть військові контрактники – роками роками воюють та добиваються отримання статусу УБД, то Едуард Кольцов зумів це зробити лише за місяць служби на третій лінії оборони. Як? 

І врешті Кольцов повернувся назад на посаду очільника Тернопільської юстиції після присвоєння статусу учасника бойових дій. 

Проте, це не єдина схема, яку провернув головний держвиконавець Тернопільщини.  

 Як зазначалося журналістами видання «Народна Правда» на початку грудня 2018 року до Головного територіального управління у Тернопільській області прибула комплексна перевірка Міністерства юстиції України з дванадцяти осіб, щодо констатування виявлених журналістами та виявлення інших незаконних дій посадових осіб Тернопільської юстиції. За заподіяння мільйонних збитків державі Кольцовим та іншими посадовими особами прокуратурою Тернополя навіть внесено відомості до Єдиного державного досудових розслідувань.

Перевірка з Міністерства юстиції України дійсно підійшла до поставлених завдань професійно, перевірялися усі напрямки роботи Головного управління юстиції у Тернопільській області, та виявили масу порушень, корупційних дій і зловживань службовим становищем Едуардом Кольцовим та наближених до нього посадових осіб. Однак, як завжди, жодних негативних наслідків для очільника юстиції та придворних посадовців не настало. 

З власних джерел у Міністерстві юстиції України журналістам стало відомо, що закриття та не розголошення виявлених фактів, які прямо стосувалися Кольцова та загрожували йому не лише звільненням, а й гратами, обійшлися йому у кругленьку суму. 

Так, одним із напрямків перевірки комісії з міністерства була робота відділу персоналу  Головного управління юстиції. Згідно офіційних даних в роботі відділу виявлені лише незначні процесуальні порушення. Однак насправді в роботі даного відділу було виявлено цілу організовану злочинну групу на чолі з Кольцовим, які всупереч нормам Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про державну службу» готували фальсифіковані документи та без поданих декларацій приймали на роботу і просували по службі ряд державних службовців. Накази на призначення підписував особисто начальник управління Кольцов.  

Після підтвердження інформації щодо вирішення Едуадом Кольцовим всіх своїх проблемних питань за результатами міністерської перевірки, журналістами подано запит про отримання публічної інформації та проведено власне розслідування щодо кадрових призначень у юстиції. 

Абзацом 2 ч.5 ст.25 Закону України «Про державну службу» встановлено обов’язок переможця конкурсу перед призначенням на посаду державної служби подати декларацію за минулий рік. 

Обов’язок особи, яка претендує на зайняття посади, зокрема державної служби, перед призначенням на посаду подавати зазначену декларацію також передбачений ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції». 

Переможець конкурсу подає таку декларацію шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті НАЗК як декларацію кандидата на посаду із зазначенням  конкретної назви посади. Декларація має бути подана не пізніше заяви про призначення на посаду. 

Всупереч зазначеним нормам чинного законодавства в період 2017-2018 Головним територіальним управління юстиції у Тернопільській області призначено на посади  державних службовців без подання декларацій із зазначенням конкретної назви посади, які мали подаватися після закінчення строку оскарження результатів конкурсу та не пізніше заяви про призначення на посаду, а саме: 

ШКІЛЬНЯК Віталій Євгенович, головний державний виконавець Підволочиського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області переведений на посаду начальника цього ж відділу, з 21 червня 2017 року, як такий, що успішно пройшов конкурсний відбір (Наказ № 428/8 від 20.06.2017); 

БАНАХ Володимир Дмитрович, старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, з 30 червня 2017 року переведений на посаду головного державного виконавця цього ж відділу, як такий, що успішно пройшов конкурсний відбір (Наказ № 482/8 від 30.06.2017); 

ЧОРНА Тетяна Андріївна призначена на посаду провідного спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, за переведенням з посади спеціаліста Тернопільського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області з 07 липня 2017 року, як переможець конкурсу (Наказ № 508/8 від 05.07.2017); 

ДУМАНСЬКА Оксана Тимофіївна, призначена на посаду заступника начальника Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, за переведенням з посади начальника Тернопільського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області з 07 липня 2017 року, як переможець конкурсу (Наказ № 509/8 від 05.07.2017); 

КУЛИН Уляну Вікторівну, призначена на посаду спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, за переведенням з посади спеціаліста Тернопільського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області з 07 липня 2017 року, як переможець конкурсу (Наказ № 511/8 від 05.07.2017); 

ЧАПЛЮК Ольга Романівна з 11 липня 2017 року призначена на посаду провідного спеціаліста відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області як така, що успішно пройшла конкурсний відбір (Наказ № 526/8 від 10.07.2017); 

НАЙКО Любов Миколаївна з 28 вересня 2017 року призначена на посаду завідувача сектору аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, у порядку переведення з посади провідного спеціаліста відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, як така, що визначена другим кандидатом на цю посаду за результатами конкурсу (Наказ № 814/8 від 27.09.2017); 

СКАВРОНСЬКА Марія Сергіївна, старший державний виконавець Тернопільського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, переведена з 11 жовтня 2017 року на посаду головного спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, як така, що визначена другим за результатом конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади державної служби (Наказ № 859/8 від 10.10.2017); 

ВАСИЛЕНКО Ганна Олександрівна, державний виконавець Кременецького міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, переведена на посаду головного державного виконавця цього ж відділу з 3 листопада 2017 року, як така, що визначена переможцем конкурсу (Наказ № 921/8 від 03.11.2017); 

БАЗІВ Юлія Миколаївна, старший державний виконавець Гусятинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, переведена на посаду головного державного виконавця цього ж відділу з 11 грудня 2017 року, як така, що визначена переможцем конкурсу (Наказ № 992/8 від 08.12.2017); 

ЖУК Ілонна Миронівна, державний виконавець Зборівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, переведена на посаду головного державного виконавця цього ж відділу з 15 лютого 2018 року, як така, що визначена переможцем конкурсу (Наказ № 137/8 від 14.02.2018); 

КУЛИН Уляну Вікторівну, спеціаліст Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області переведена на посаду провідного спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, з 16 лютого 2018 року, як переможець конкурсу (Наказ № 135/8 від 14.02.2018); 

МАЦЕВКО Ірина Богданівна, державний виконавець Тернопільського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, переведена на посаду головного державного виконавця цього ж відділу з 25 квітня 2018 року, як таку, що визначена переможцем конкурсу (Наказ № 328/8 від 23.04.2018); 

РАТУШНЯК Ірина Петрівна, провідний спеціаліст відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, з 29 травня 2018 року переведена на посаду головного спеціаліста відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, як така що успішно пройшла конкурсний відбір (Наказ № 439/8 від 29.05.2018); 

ЧОРНОТА Христина Ярославівна, провідний спеціаліст Бучацького міжрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, переведена на посаду головного державного виконавця Чортківського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області з 22 червня 2018 року, як таку, що визначена переможцем конкурсу (Наказ № 544/8 від 21.06.2018); 

ПОДЕДВОРНИЙ Андрій Степанович з 02 липня 2018 року призначений на посаду заступника начальника Управління – начальника відділу матеріально-технічного забезпечення Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, як такий, що успішно пройшов конкурсний відбір, за переведенням з посади головного спеціаліста з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області (Наказ № 549/8 від 22.06.2018); 

ЖЕРЕБНА Наталія Іванівна з 09 жовтня 2018 року призначена на посаду головного спеціаліста відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, як така, що визначена другим кандидатом на цю посаду за результатами конкурсу, за переведенням з посади старшого державного виконавця Тернопільського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області (Наказ № 1020/8 від 08.10.2018); 

ПАЛЮН Ольга Миронівна, старший державний виконавець Козівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, переведена на посаду заступника начальника цього ж відділу з 11 жовтня 2018 року, як така, що визначена переможцем конкурсу (Наказ № 1033/8 від 10.10.2018); 

РИНДА Павло Олегович, провідний спеціаліст Тернопільського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, переведений на посаду головного державного виконавця цього ж відділу з 12 жовтня 2018 року, як такий, що визначений другим за результатом конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади державної служби (Наказ № 1038/8 від 11.10.2018); 

ВОЙТОВИЧ Сергій Валерійович, провідний спеціаліст Тернопільського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, переведений на посаду головного державного виконавця цього ж відділу з 12 жовтня 2018 року, як такого, що визначений другим за результатом конкурсу кандидатом на зайняття вакантної посади державної служби (Наказ № 1039/8 від 11.10.2018); 

ШЕВЧУК Олена Анатоліївна,  призначена на посаду спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, за переведенням з посади провідного спеціаліста Тернопільського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області з 07 липня 2017 року, як переможець конкурсу (Наказ № 510/8 від 05.07.2017); 

ГОЛУБОВСЬКА  Анастасія Ігорівна,  призначена на посаду головного спеціаліста Тернопільського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, за переведенням з посади головного спеціаліста сектору аналітики та статистики Управління державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області з 21 липня 2017 року, як переможець конкурсу (Наказ № 592/8 від 20.07.2017); 

ГУТА Олександра Михайлівна, в грудні 2018 року  призначена на посаду заступника начальника Управління – начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, як переможець конкурсу; 

ГАЛЬКО Михайло Володимирович, в грудні 2018 року  призначений на посаду завідувача сектору з питань банкрутства  Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, як переможець конкурсу; 

СМАЛЮК Ольгу Юріївну, без декларації допустили до тестування та конкурсу на зайняття вакантної посади старшого державного виконавця Тернопільського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області, а також без декларації 14.12.2017 призначена на дану посаду, як переможець конкурсу, що є грубим порушенням чинного законодавства України. 

narodna-pravda.ua

Добавить комментарий