Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Міжнародний скандал. В Європі заговорили про загрозу свободи слова в Україні

Рада Європи та Європейська федерація журналістів заступилися за 17 українських медіа, які незаконно заблокували рішенням Печерського районного суду. Серед них і сайт ІНФОРМАТОР.

Про це йдеться в повідомленнях на сайтах європейських організацій.

Рада Європи заявила про те, що Печерський суд за сприяння судді Вовка та прокурора Козуби затягує розгляд справи про блокування сайтів та не дає журналістам 17 видань, зокрема платформі Enigma (Enigma.ua), сайтам ІНФОРМАТОРа (informator.news) та Кореспондент (korrespondent.net) нормально працювати.

У Європейській федерації журналістів дуже стурбовані фактом переслідування ЗМІ в Україні та неможливістю редакцій сайтів мати змогу захищати власне право працювати та висвітлювати інформацію.

“Я дуже занепокоєний тим, що в Україні несподівано блокується ряд інтернет-видань. Ще більше занепокоєння викликає той факт, що видавці не в змозі відстояти свої права в апеляційному провадженні через “тактику затримки” деяких суддів та прокурорів. Такі рішення дуже негативно впливають на рівень свободи вираження поглядів у країні та на імідж країни на світовій арені”, – заявив Рікардо Гутьеррес, Генеральний секретар федерації.

Він скептично поставився до факту затримки розгляду апеляційної скарги журналістських колективів.

“Ці заходи не є необхідними та пропорційними. Ми закликаємо українські органи влади дотримуватися вимог, встановлених європейськими правовими стандартами щодо свободи вираження поглядів”, – додав Гутьеррес.

Источник: informator

Добавить комментарий