' rel='stylesheet' type='text/css'>

Савченко прокоментувала скасування Порошенком її закону

закон савченко

Нардеп зазначила, що буде обговорювати з уповноваженим з прав людини і депутатами можливості скасування рішення президента.

Народний депутат Надія Савченко прокоментувала підписаний Порошенком закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо правил складання покарань і зарахування строку попереднього ув'язнення", який фактично скасовує так званий "закон Савченко". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на 112 Україна.Нардеп зазначила, що президент замість того, щоб підписувати закон про скасування "закону Савченко", міг би ветувати його і запропонувати внести зміни в початковий закон для того, щоб збалансувати його норми.

Савченко повідомила, що зверталася до адміністрації президента з пропозиціями ветувати внесення змін до кримінального кодексу і внести зміни в "закон Савченко"."Я зверталася до адміністрації президента до Філатова і Ковальчука. Звичайно, у них не було часу прийняти мене особисто, але в їх секретаріаті я сказала, щоб вони запропонували президенту ветувати цей закон і запропонувати внести зміни, які я розробляла з офісом омбудсмена і союзом адвокатів Києва. Ми розробляли зміни, які могли б зробити "закон Савченко" збалансованим, який дійсно б працював на захист прав людей ", - сказала вона.

Зараз, зазначила Савченко, вона буде обговорювати з уповноваженим з прав людини і депутатами можливості скасування рішення президента. Крім того, вона має намір підготувати закон, метою якого буде збалансувати систему правосуддя."Омбудсмен може подавати в КСУ на скасування рішення президента як антиконституційне, 45 депутатів можуть подавати таку заяву в КСУ. В принципі, я буду говорити і з депутатами, і з омбудсменом, і також будемо готувати закон, який міг би допомогти і людям і правосуддю зробити систему збалансованою, а не такою, якою ми користувалися всі 25 років в Україні", - сказала Савченко.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости

Все материалы раздела

Вход