' rel='stylesheet' type='text/css'>

Люстрація обійшла їх стороною? Або чому замначальник УДАІ ГУМВС України в місті Києві-Долгополов живе за заповітами Януковича

долгополов василий кузьмич

У Жулянах - елітному селищі під Києвом, який по суті входить в межі міста, осів новий "молодий олігарх", який займає золотоносну посаду начальника кадрів ДАІ в столиці.

Заступник начальника УДАІ ГУМВС України в місті Києві, начальник відділу кадрового забезпечення полковник міліції Долгополов Василь Кузьмич проживає в маєтку, який за багатством і розкоші можна назвати міні-аналогом Межигір'я. Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на видання "інформація До".

A8-kritikan_322_1.jpg

На фотографіях цієї «халупи» видно, що Долгополов не тільки купив і побудував надзвичайно дорогий особняк, а й витрачає на його утримання величезні гроші. Крім того, незрозуміло, чого так боїться «простий» страж закону. Але цікаво те, що будинок знаходиться під цілодобовою охороною приватної фірми, вночі яскраво горить світло, а по периметру за порядком стежать камери спостереження, пише roadcontrol.org.uaТакіе умови життя чиновника викликають питання у пересічних громадян, як все це може бути придбано і утримуватися на зарплату міліціонера і як повинна реагувати прокуратура на подібну розкішну власність держпрацівників, пише видання.

Природно, сам Василь Кузьмич цілком і повністю заперечує свою причетність до цього будинку. Зокрема, в гучному інтерв'ю телеканалу «Інтер», яке можна знайти на безкрайніх просторах Інтернету, «чесний поліцейський» заперечує своє відношення до цих хоромів. Втім - так чинять усі корупціонери МВС, коли журналісти виявляють місце їх прожіванія.Любопитно, що при Януковичі, Василь Довгополов займав пост заступника начальника УДАІ Києва, а начальником був Анатолій Курінний - чоловік сестри дружини Віктора Януковича - Людмили Януковіч.Теперь ви самі можете зрозуміти , на кого звик рівнятися страж правопорядку. Ось тільки незрозуміло досі, як він міг залишитися на цій посаді, якщо в країні, де перемогла Революції Переваги сталася люстрація. Але це вже інше питання

Читайте також: «Укртелеком» и «Киевстар» заблокировали доступ «Вконтакте»

1.jpg

2.jpg

Читайте також: МИУ: Министерство профанации

4.jpg

5.jpg

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости

Все материалы раздела

Вход