Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Пішли з телеканалу «112 Україна» через Медведчука – Гордон, Бацман

Дмитро Гордон повідомив, що припиняє свою співпрацю з телеканалом “112 Україна”.

З 2017 року, по суботам та неділям, на телеканалі виходила його авторська програма “ГОРДОН”, а щочетверга він був гостем програми “Вечірній прайм”.

Він розповів, що його запросили гендиректор телеканалу “112 Україна” Єгор Бенкендорф і тодішній генпродюсер Сергій Логунов.

“Вони мене переконали, що це дуже цікаво, що це прекрасний канал, що буде повна свобода слова, буде здорово. Я ніколи не працював на “112-му каналі” і свої телевізійні програми завжди знімав безкоштовно. Я не заробляв грошей, між нами не було грошей, це була любов обопільна”, – розповідає він.

Журналіст насторожено поставився до інформації, що новим власником “112 Україна” став колишній глава Адміністрації Президента Віктор Медведчук.

“Я поставився до цього насторожено, але продовжував виходити на каналі, висловлюючи свою точку зору при повній свободі слова. Я хочу сказати, що ніхто ніколи на “112-му каналі” не говорив мені, що я повинен говорити та що я не повинен говорити”, –зазначив ведучий.

“Дуже багато людей, які пропагують ідеї “русского мира”, ідеї, близькі Путіну, ідеї, які мені абсолютно чужі. Я є патріотом своєї країни, я люблю свою країну, я не люблю російське керівництво, не люблю тих, хто пропагує ідеї “русского мира”, як це робить Медведчук. У мене немає до нього особистих претензій, я з ним не знайомий, я його бачив три рази в житті, але мені дуже погано тому, що я виходжу на каналі, де Медведчук та інші люди пропагують “русский мир”, – наголосив він.

Про такі ж наміри заявила Олеся Бацман наприкінці прямого ефіру своєї авторської програми.

“Сьогоднішній ефір програми “Бацман” останній на 112-му каналі. Програма “Бацман” більше не буде виходити на 112-му. Річ у тім, що останнім часом Віктора Медведчука і тієї ідеології, кремлівської ідеології, яку він пропагує, стало занадто багато на каналі. І я не бачу для себе можливості продовжувати, продовжувати виходити на 112-му каналі. Подробиці ви зможете прочитати на моєму Фейсбуці та сайті “Гордон”, – зазначила Бацман

Добавить комментарий