' rel='stylesheet' type='text/css'>

Партія “ВОЛЯ” вимагає змінити закон про вибори та заборонити політичну рекламу

Партія “ВОЛЯ” вимагає змінити закон про вибори та заборонити політичну рекламу

Під стінами Верховної Ради 4 квітня зібралися мітингарі, які вимагали змінити закон про вибори.

Зміни до виборчого законодавства підтримала і політична сила “ВОЛЯ”

“Політична партія “ВОЛЯ” завжди на боці прихильників зміни системи, адже боротися треба з причинами нинішньої катастрофічної ситуації, а не з її наслідками. Ми бачимо, що причина народного гніву полягає в одному – в корупції, в тому, що влада працює лише сама на себе, на збагачення вузьких кіл “обраних”, а не для захисту і добробуту наших громадян”, - заявив на мітингу народний обранець від “ВОЛІ” Юрій Дерев’янко.Він наголосив, що українська влада робить все, щоб через тарифи, податки, абонплати, захоплення бізнесу та “протягування” рішень на користь своїх інтересів, переслідувати зовсім інші цілі – не інтереси людей, а інтереси дуже вузьких кіл.Закон про вибори, на думку народного депутата, є ключовим фактором для формування справедливої влади.

Юрій Дерев’янко розповів учасникам мітингу про переваги нового закону.

“По-перше, новий виборчий закон здатний зруйнувати підвалини політичної корупції, оскільки кандидатів обиратимуть за відкритими партсписками, - говорить нардеп. – По-друге, повинна діяти заборона на "зомбування" людей політичною рекламою у час, коли триває передвиборча кампанія. Особливо, це стосується телебачення, адже у нас змагаються гроші, а не хороші кандидати, ідеї та переконання”.За словами представника “ВОЛІ”, система має бути пропорційною. Це допоможе компенсувати мажоритарки, коли за так званими самовисуванцями могли приховуватися екс-регіонали, олігархи і їхні поплічники, котрі вміють тільки обкрадати український народ.

“Закон про вибори зможе стати гарантією того, що парламент зміниться і відстоюватиме інтереси українських громадян.

Саме така Верховна Рада зможе обрати уряд, який сформує чиновників всіх рівнів”, - каже народний депутат.Також він додав, що лише в такій послідовності і в такій владній вертикалі стане ефективним новостворене антикорупційне законодавство.Депутат від “ВОЛІ” закликав присутніх на акції розповідати друзям, родичам та знайомим про переваги нового закону.“Коли під стіни українського парламенту прийде три або п'ять тисяч осіб, ми зможемо досягти того, аби закон про вибори змінили. Причому, в інтересах людей, а не під конкретних персонажів. Саме так ми зможемо захисти своє право на щасливе майбутнє”, - підсумував Юрій Дерев’янко.У мітингу, які традиційно проходить щовівторка, коли Рада збирається на сесію, взяли участь представники ГО “Хвиля” Наталя Новак і Віктор Чумак, народний депутат Сергій Лещенко від “Демократичного альянсу” та інші.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости

Все материалы раздела

Вход