' rel='stylesheet' type='text/css'>

Парубій запевнив народного депутата від “ВОЛІ”, що поставить на голосування законопроект про передачу земель в ОТГ

Парубій запевнив народного депутата від “ВОЛІ”, що поставить на голосування законопроект про передачу земель в ОТГ

Український парламент повинен прийняти в цілому проект Закону під номером 4355.

Відповідно до нього, передбачається передача землі, яка знаходиться позамежами населених пунктів, у володіння ОТГ(об'єднаних територіальних громад).Таку інформацію десятого квітня повідомив народний обранець від “ВОЛі” Ю. Дерев’янко.Парламентар відзначив, що цей законопроект ще у 2016-му році бувухвалений у 1-му читанні Верховною Радою.Держгеокадастр і досі використовує ще створену президентом-втікачем Януковичем схему продажу і розподілу землі. По тисячі-півтори з кожного гектара, а також по двісті-триста доларів США за оренду”, - обурився парламентар.

Депутат від “ВОЛІ” висловив вдячність голові парламенту А. Парубію за те, що законопроект No 4355 потрапив у проект порядку денного.Дуже прошу вас взяти процес на контроль, аби законопроект Рада розглянула і скасувала таким чином корупційну схему”, - звернувся Юрій Дерев’янко до спікера законодавчого органу.Натомість А. Парубій дав обіцянку проконтролювати вирішення цього питання.

Переговорю з нардепами серйозно, щоб вони голосували”, - повідомив спікер ВРУ під час погоджувальної ради 10 квітня.Відзначимо, що вищезазначений законопроект передбачає зміни окремих законодавчих актів, котрі стосуються надання більшихповноважень органам самоврядування на місцях у питаннях управління земельними ресурсами. Також зміни до законопроекту під номером 4355 посилюватимуть державний контроль за процесом використання земель. Співавтором цього законопроекту є народний обранець від “ВОЛІ” Ю. Дерев’янко.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости

Все материалы раздела

Вход