' rel='stylesheet' type='text/css'>

Свідомі політики та українці мають змусити Верховну Раду прийняти закон про вибори, - Дерев’янко

Свідомі політики та українці мають змусити Верховну Раду прийняти закон про вибори, - Дерев’янко

Український соціум та прогресивно налаштовані політики повинні переконати парламент прийняти новий закон про вибори, що передбачає ліквідацію мажоритарки і введе заборону на політрекламу під час передвиборчого процесу.

Про це повідомив Юрій Дерев’янко, нардеп від політсили “ВОЛЯ” під час акції біля ВРУ одинадцятого квітня. Він наголосив, що “ВОЛЯ” регулярно апелює до того, що в нашій державі розпочалася контрреволюція та реванш корупції, який вже декілька років продовжується після подій на Майдані.“Минуло 3 роки. І руху вперед немає. Є кроки назад. Нині в Україні олігархат себе прекрасно почуває. Активи їхні збільшуються щороку в 2-3 рази”, - говорить народний депутат.За словами Юрія Дерев’янка, на теперішній час в Україні росте і розвивається лише клептократія чиновників та державних мужів, але аж ніяк не економічні та соціальні показники.“Вони тільки вдають, що дотримуються цінностей Заходу і впроваджують реформи.Насправді нічого в цьому контексті не робиться”, - обурюється Ю. Дерев’янко.

Депутат від “ВОЛІ” переконаний, що вирішити проблему допоможе удосконалене виборче законодавство.

Новий виборчий закон не має прямого відношення до корупційної боротьби і виглядає нуднувато. Але це насправді найважливіший механізм для подолання корупційних схем. Адже сам цей закон формує справедливу владу”, - наголосив парламентар.На його думку, новий закон покладе край клептократії, яка передбачає те, що для потрапляння у владу необхідні величезні гроші.Народний депутат повідомив, що партія “ВОЛЯ” виступає за пропорційну систему з прозорими і відкритими списками.“Чисельність голосів за того чи іншого претендента визначатиме його місце в остаточному рейтингу. Коли політкорупція буде подолана, то не будуть заноситись величезні гроші вождям політичних партій, які записуватимуть кандидатів у верхні ряди списку”, - каже депутат.

На його думку, ліквідувати потрібно мажоритарну систему, оскільки вона дає можливість залучати на кожному окрузі адмінресурс та ігнорувати порушення закону провладними кандидатами.

“Треба скасувати мажоритарку”, - сказав Ю. Дерев’янко.Він також наголосив, що важливо, аби політична реклама була заборонена. Це стосується бордів, телебачення та радіо.Також волієць відзначив, що жоден із мітингарів не отримує грошей за участь в акції, оскільки кожен прийшов за власним бажанням.Народний депутат вірить, що людей, які вийдуть на підтримку зміни виборчого законодавства побільшає. У акції взяли участь очільник ГО “Хвиля” В. Чумак, Світлана Заліщук, представниця “Демальянсу”, а також представники політсили “ВОЛЯ”, Європейської партії, Громадянського руху України та інших євроорієнтованих сил.Також нагадаємо, що Ю. Дерев’янко разом із медійниками, громадськістю, політиками та бізнесменами підписав 10 квітня Антикорупційну декларацію. Її ціль – закликати владу та соціум не згортати реформи в сфері боротьби з корупцією.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

Новости

Все материалы раздела

Вход