Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Сядуть усі. Що потрібно знати про новий принцип розсадки депутатів у Верховній Раді?

Про новий принцип розсадки депутатів свідчить інфографіка, яку оприлюднило видання Українська правда.

Партія «Слуга народу» займатиме всю передню частину залу перед трибуною, а також контролюватиме проходи до трибуни, місце спікера та ложі уряду. Всі інші фракції змістили в задню частину зали.

У попередніх скликаннях фракції більшості намагались сісти ближче до трибуни, але залишали невеликий сектор попереду — для фракцій меншості. Щоб представники всіх політсил мали доступ до трибуни. Місця фракцій розподілялись «променями», тобто до проходу до трибуни мали доступ всі фракції парламенту.

Тепер телевізійна трансляція засідання Ради показуватиме лише представників Слуги народу, оскільки камери охоплюють в основному ближчу до президії частину зали.

Обраний депутат від Слуги народу, якого називають претендентом на посаду голови фракції, Давид Арахамія не знає, де сидітиме у Верховній Раді.
Він також розповів журналістам, що інші політичні сили відмовились надавати свою кандидатуру на посаду віце-спікера парламенту. Він припустив, що президію можуть зайняти троє представників від Слуги народу або депутати від груп, які можуть з’явитися у верховній Раді незабаром.

Для Європейської солідарності принциповим було зберегти саме лівий сектор, щоб у народного депутата Яни Зінкевич, яка має інвалідність, був вільний доступ до її місця.

«Головне не те, як фракції розділять місця у парламенті, а те, щоб були механізми контролю за більшістю», — зазначила в коментарі Радіо НВ народний депутат від Батьківщини Альона Шкрум.

Добавить комментарий