Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

У Президента заслухають вимоги лікарів про звільнення Супрун

Про це повідомив радник Президента Михайло Радуцький.

Під час акції медпрацівників, які  зібрались у вівторок на Банковій, Радуцький вийшов до організаторів та провів їх до будівлі.

На питання, чи представлять організатори свої вимоги представникам Президента, співрозмовник відповів, що “так”.

“Я думаю, що люди підготувались, є якісь вимоги до Президента. Президент доручив мені і заступнику голови Офісу вислухати людей, прийняти звернення. Потім будемо доповідати Президенту”, – зазначив він.

Щодо вимоги про відставку Супрун, Радуцький сказав, що “це має розглядати все ж Кабінет міністрів, а не Президент” та зауважив, що відкритий діалог з лікарями підтримує “на 200%”.

Раніше ми мали змогу поспілкуватися з одним з координаторів акції Андрієм Гуком, який розповів, що ж вимагають у Президента лікарі.

“На жаль, закон про державні фінансові гарантії не вирішив жодної проблеми. У нас дуже чіткі вимоги: зупинити будь-які перемовини з лобістами Уляни Супрун, які приїхали в Україну з міжнародних організацій і з нашої діаспори, звільнити її з посади в.о. міністра і подати у встановленому порядку чинного законодавства кандидатуру українського міністра”, – розповідає він.

Також Гук зазначив, що лікарі наполягають на проведенні управлінського аудиту МОЗ за останні 5 років.

“Пропонуємо Президенту запровадити постійно діючий діалог з медиками і пацієнтами, вітчизняними і міжнародними експертами для перегляду застарілої концепції і стратегії української системи охорони здоров’я, які не відповідають чинним потребам населення України, щоб створити систему надання медичної допомоги, яка буде осучаснена відповідно до вимог часу, сучасних технологій, фінансових можливостей, у тому числі через систему обов’язково державного медичного страхування”, – сказав Гук.

Зі слів лікаря, медики наполягають на ідеї захисту прав пацієнтів окремим законом і запровадження дієвого медичного страхування від лікарської помилки.

“Такі наші вимоги – ми за прозорість в спілкуванні з ОП для такого публічного майданчику, де ми б могли в робочому режимі погоджувати ці питання”, – підсумував Гук.

Добавить комментарий