Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Українці зібралися «спустити Гройсмана в унітаз» через Донбас

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман дуже різко висловився на рахунок винних у війні на Донбасі. Також Гройсман відповів на питання опоблоковца Ігоря Шурми з приводу пенсій на Донбасі.

Якщо б не ваші соратники з Партії регіонів, ніякі війська увійшли на територію України. Тому ви особисто несете за це відповідальність. За те, що країна опинилася сьогодні під навалом російської агресії. Тому коли ви розповідаєте за пенсіонерів, подивіться в дзеркало, покайтеся і несіть відповідальність за це. Вони б так не страждали, тому що вони всі громадяни України. Про це повинні пам’ятати!” – каже прем’єр.

Я вам кажу про те, що сьогодні вмирають на переходах люди, бо не можуть отримати пенсії. Не вирішується питання 700 тисяч пенсіонерів“,- заявив Шурма.

В коментарях люди почали бунтувати:

А навіщо платити тим, хто на окупованих землях? Їх повинен містити окупант! А кошти спрямувати на підвищення пенсій решти пенсіонерів”, “Покайтеся за те що вони досі не сидять.”, “Шурма вже заарештований? Йому оголосили “пидозру”? Хоча б справу завели? Якщо ні то чого мовою шльопає цей шлемазл? Та й Юрко Прокуратор у такий суворий годину в Римі, з красунею дружиною книжки розумні купує , і іншим радить їх прочитати”, “Поглянь у дзеркало, покайся і скажи:”Ми своїх не садимо””, “Ну чому тільки Опплоку? Я б запропонував розділити ним відповідальність разом з БПП куди перебігло більшість колишніх регіоналів”, “Я думаю вам всім скопом варто навіть неї озираючись на дзеркало сунути голову в унітаз і натиснути на спуск

Добавить комментарий