Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Велике приниження Путіна

В Україні стурбовані, що Франція публічно наполягає на поверненні Путіна в «Велику вісімку» провідних країн світу. Задоволений Путін сподівається, що цей крок відкриє йому дорогу до зняття задушливих та принизливих для нього санкцій і прорве міжнародну ізоляцію агресивного режиму.

Але навіть якщо Путіну вдасться повернутися до складу «Великої вісімки», це не означатиме автоматичному зняттю міжнародних санкцій проти Росії. Адже Кремль вперто не хоче залишати окуповані території України – Крим і Донбас.

Захід продовжує працювати з президентом РФ досить систематично, не дивлячись на вічні страхи України про змову західних політиків з російським президентом. Все набагато складніше. Захід бачить неефективність санкцій проти Кремля, але змінюватися має Путін, а не Захід. Тому зараз Захід застосовує до зарозумілому і самовпевненому Путіну старий перевірений метод роботи з підозрюваним у злочині – «добрий і злий поліцейський». І робить це публічно, що сильно зачіпає самолюбство російського президента.

Очевидно, що французький президент Макрон лестить самолюбному Путіну і кличе його в «Велику вісімку», а американський президент Трамп радий підтримати ініціативу Макрона про повернення Путіна. як «блудного сина». Німеччина і Великобританія,зі свогобоку, відкрито виступили проти повернення Путіна на міжнародний Олімп.

«Добрий і злий поліцейський» – це такий спосіб дресирування неадекватного політика великої ядерної країни або спосіб «роботи» з небезпечним злочинцем. І Путін чудово розуміє, яка роль йому уготована, що не він вирішує, а за нього вирішують, де і коли йому бути.

Добавить комментарий