Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Всесвітній банк оцінив відсталість України

При поточних темпах економічного розвитку Україні знадобиться 50-100 років, щоб вийти на рівень розвинених європейських країн. Про це стало відомо зі звіту Світового банку (СБ) «Розвиток України: Минуле, сьогодення і майбутнє».

За 100 років, враховуючи, що зараз темпи розвитку ледь перевищують три відсотки, країна зможе досягти поточного рівня доходів Німеччини. 50 років знадобиться, щоб вийти на рівень Польщі.

Щоб прискорити процес, СБ закликав Україну продовжити структурні реформи, розширювати можливості зовнішньої торгівлі і зміцнювати економічні інститути. «При відсутності реформ темпи зростання, швидше за все, залишаться мізерними», – йдеться в дослідженні.

За даними Світового банку, ВВП України в 2018 році дорівнює 3,5 відсотка, в 2019 році, як прогнозують економісти банку, зростання економіки країни знизиться до 2,8 відсотка.

У минулому році директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен повідомив, що кількість українців, які живуть за межею бідності, за останні п’ять років збільшилася з 15 до 25 відсотків.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *