Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Як Трамп насправді ставиться до України – думка експерта

Про це він розповів в інтерв’ю “Апострофу”.

Справжнє ставлення президента США Дональда Трампа до України розкрив російський військовий оглядач Павло Фельгенгауер.

“Загострення в Україні геть не потрібно Вашингтону. Вони хочуть зберегти статус-кво, по можливості. Помпео намагається керувати Держдепом, зберігаючи лояльність Трампу. А тому війни не потрібні. Війна може перешкодити його переобрання, якщо буде непопулярною”, – говорить військовий і додав, що Трампу Україна як така не важлива. Йому цікава лише в контексті пошуку союзників для збереження президентського крісла.

“Трамп – типовий американський правий націоналіст-еволюціоніст. Це про те, що Америка – насамперед, а весь інший світ може йти на фіг. Все має бути навколо Америки, вона – фортеця, а решта країни нехай самі розбираються, у кого які там проблеми. Трампу Україна по фігу, як і багато іншого. Все, що він зараз буде робити, стосується виборів.

Інше – неважливо і малоцікаво. Йому головне зараз зібрати таку коаліцію прихильників, яка допоможе зберегти Білий дім. Будь-які зовнішньополітичні питання Трамп буде розглядати з точки зору – це допомагає чи заважає його переобрання. Джон Болтон і Майк Помпео будуть займатися, як вони їх розуміють, американськими національними інтересами”, – підсумував експерт.

Добавить комментарий