Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Які ліки в лікарні видаватимуть безкоштовно – МОЗ

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк 25 липня на прес-конференції.

“За один рік на первинній ланці (сімейні лікарі, педіатри, – УП) вдалося повністю перейти на цю модель”, – нагадав Ковтонюк.З 2020 року лікарні будуть надавати послуги за принципом “гроші ходять за пацієнтом”.

Павло Ковтонюк назвав речі, які треба запам’ятати кожному пацієнту:

  1. Спеціалізовані послугирозділяються на дві частини: екстренна медицина та планове лікування
  2. Екстренна послугавходить в медичні гарантії і Національна служба здоров’я оплачує їх в повній мірі. Щоб отримати ці послуги потрібно викликати “швидку” при невідкладному стані.
  3. Планове лікування. Щоб воно було оплачено Національною службою здоров’я треба виконати кілька обов’язкових умов: отримати направлення від сімейного лікаря/педіатра/лікаря-спеціаліста; вибрати спеціаліста і лікарню, яка співпрацює з НСЗУ та має перелік захворювань, які покриваються службою (дані про це будуть на сайтах медзакладів, або за запитом безпосередньо в лікарні); записатися на прийом, прийти на нього і отримати послугу.

Ковтонюк уточнив, що “всі ліки, які необхідні нам у лікарні, на ту послугу, яка оплачується Національною службою здоров’я, і які надаються згідно з Національним переліком лікарських засобів, входять в оплату послуги і обов’язково повинні бути надані”.

“Ми не повинні бігати в аптеку і купувати й приносити в кульках, або посилати туди своїх родичів”, – окреслив заступник міністра нинішні реалії.

Він також нагадав, що для дорогих ліків діють програми централізованих закупівель: “Зокрема, для онкології препарати централізовано закуповються через міжнародні організації і доставляються в лікарні, щоб бути частиною послуги, яка нам надається”.

Ковтонюк також перерахував послуги, які не будуть оплачуватися НСЗУ і за які медзаклади зможуть абсолютно легально брати оплату:

  • Немедичні послуги (стосується сервісу, палати, харчування).
  • Послуги без направлення (коли пацієнт приходить сам, або за страховкою).
  • Стоматологія (без дитячої та екстренної).
  • Бальнеологія.
  • Щеплення поза національним календарем.
  • Медичні довідки (водійські права, віза, профогляди).
  • Оздоровчий масаж, гімнастика.

Добавить комментарий