Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Завершились перевірки перших облгазів Фірташа

Про це повідомляє “Нафтогаз України” на сторінці у Twitter.

“За всіма трьома облгазами результати однакові — порушення ліцензійних умов, а нарахування додаткових обсягів газу побутовим споживачам із використанням коефіцієнту є незаконними”, — зазначається у повідомленні.

У “Нафтогазі” зазначили, що 22 березня відбудеться засідання Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на якому розглянуть ці результати перевірок.

“В п’ятницю 22 березня засідання НКРЕКП. Там розглянуть ці результати перевірок і планують накласти штраф по 850 тис. грн та зобов’язати провести перерахунок обсягів споживання по ВСІХ побутових споживачах”. — Нафтогаз України (@NaftogazUK) 19 марта 2019 г.

На порушників буде накладено штраф (850 тис. грн на кожного) та зобов’язання провести перерахунок обсягів споживання щодо всіх побутових споживачів.

“Облгази (не всі, але ті, що входять в РГК — всі) розуміли незаконність своїх дій від самого початку, але свідомо пішли на порушення. Тому наступний крок облгазів — позов до суду на рішення НКРЕКП про накладання штрафу та припису провести перерахунки”, — заявив начальника департаменту енергоефективності НАК “Нафтогаз України” Олексій Хабатюк.

Добавить комментарий