Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Зеленський розповість про призначення на посади після інавгурації

Володимир Зеленський назве кандидатури на ключові посади після інавгурації. Раніше – “некоректно”, заявив спікер команди новообраного президента Дмитро Разумков.

Спікер команди новообраного президента України Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що Зеленський назве кандидатури на ключові посади після інавгурації. Про це він сказав у понеділок, 14 травня, в ефірі телеканалу ICTV.

“Я думаю, що це станеться після інавгурації. Це буде правильно з урахуванням того, що при призначенні на ці посади багато буде залежати не від Зеленського, а від Ради. Ми будемо сподіватися, що Рада буде готова підтримати ті ініціативи, які будуть озвучені Володимиром Олександровичем”, – сказав він.

За словами Разумкова, називати кандидатури на посади голови Служби безпеки, міністра оборони, міністра закордонних справ, не знаючи дати інавгурації, і не розуміючи, коли вони зможуть приступити до обов’язків, некоректно, в тому числі з погляду національної безпеки. “Якщо ми говоримо про голову Генерального штабу, я думаю, що це пряме призначення Президента відбудеться після інавгурації, точно так, як керівник Служби зовнішньої розвідки і низка інших призначень, які є прямою прерогативою Президента і не мають узгоджуватися з парламентом. З іншого боку, спочатку треба буде відправити у відставку діючих чиновників”, – додав він.

За обраного президента Зеленського говорять інші

Як під час виборчої кампанії, так і після президентських виборів головними спікерами від імені Зеленського є члени його команди, зокрема Разумков. Що стосується самого Зеленського, то основним каналом комунікації обраного президента є переважно його сторінка в соціальній мережі Facebook. Там він розмістив письмове привітаня з Днем матері, згадав про свого дідуся у День перемоги над нацизмом, написав пост до Дня пам’яті та примирення, звернувся до представників бізнесу і запросив їх на зустрічі без зазначення дати та місця тощо.

З 21 квітня Зеленський також виклав на сторінці в Facebook п’ять відеороликів. Зокрема, останнім 10 травня опубліковане записане наперед відеозвернення до народних депутатів щодо визначення дати інавгурації.

dw.com

Добавить комментарий