Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

Звернення політичного експерта Мізраха Ігоря до Президента України: Необхідно терміново відсторонити від виконання обов`язків заступника Голови Держлісагентства і врятувати Україну!

Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар рубав ліс для Януковича, а тепер прикривається Луценком. Чому чиновники вбивають наших дітей?

В Україні кожен день відбувається багато злочинів, про які знають багато людей, та вчинити ніхто нічого не з цим може. І все тому, що кришують злочинців, такі самі злочинці- найвищі чини української влади. Ніхто не буде перечити, що незаконна вирубка і контрабанда українських лісів належить до таких тяжких видів злочинів. А відповідно постає питання: «Хто стоїть за цим?»

Можна ходити довго по колу і писати «мемуари» про рядових чиновників, керівників лісгоспів, лісників, та всі розуміють, що це «малі рибини» в цій злочинній схемі. А за ними твердо стоїть величезний хижак, і якщо ми вже зачепили морську термінологію, то цим хижаком є українська «акула» із поглинання лісів – це заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України БОНДАР Володимир Налькович. А цю ненаситну до поїдання деревини особу, кришує ніхто інший, як сам «Мегалодон» української політики і правоохоронних органів, Генеральний Прокурор України Юрій Віталійович Луценко. Саме тому, ешелони поїздів і колони вантажівок щодня перетинають українські кордони в сторону Європейського Союзу.

Щодо Луценка, то тут все зрозуміло – він щит в цій схемі, і його завдання робити все, щоб ніхто не перешкоджав роботі в лісовій галузі Бондарю і рахувати кошти, які йому за це постачає сам Володимир Бондар.

Тому, зупинимось на постаті саме цієї «рибини», адже це голова всієї злочинної схеми. Зрештою, тут доцільно буде пригадати прислів’я: «Риба гниє з голови», а у випадку заступника Голови Держлісагентства, загноєння пішло ще з часів Президентства Віктора Януковича. Так, цей чиновник пристрасно працював на «сім’ю» і пачками носив гроші тодішньому Голові Держави.

Та провертати злочинні схеми Бондарю допомагав його  близький друг Богдан Колісник, якого недоназначений перший заступник Лісагентства за часів свого губернаторства на Волині призначив на посаду головного лісника області. Та як говорять «дружба-дружбою», а за «тепле» місце Колісник подарував Бондарю новий Land Cruiser за 100 тис. доларів. Вони разом з 2005 року зухвало вирубували обласний ліс – виводили більше половини всього заробленого лісгоспами на свої рахунки. До речі, Колісник протримався на посаді аж до 2014 року, допоки активісти не змусили його піти з посади через те,що він був спонсором анти-майдану, та фінансував тітушок. І при цьому чітко видно, хто «кришував» Крлісника і закривав йому кримінальні справи (http://lesovod.blogspot.com/2015/07/blog-post_43.html?m=1).

Тому, зараз офіційний доступ до влади Коліснику закритий.

В той час схеми у партнерів були відпрацьовані відмінно. І боятися їм було нічого. Адже частину прибутку вони регулярно віддавали Януковичу і компанії — тому їх не чіпали.

Згодом, саме Колісник допоміг проштовхнути Володимира Бондаря на посаду першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України. Всі ще думали про те, як людина ні яким чином не пов’язана з лісом раптово виграла конкурс на таку серьйозно державну посаду. Та, як бачимо він у злочинах пов’язаних з лісом далеко не новачок. Ця посада і прихильність самого Генпрокурора виявились дуже фінансово витратними. Тому Бондар разом із своїм «бізнес партнером» зразу ж після його призначення, а це листопад 2016 року, швидко почали все окуповувати і закріпляти свої злочинні схеми. Тим більше на верх «Мегалодону» також потрібно було заносити «зелені» — не лісом ж йому харчуватись.

Так, першою схемою яку вони провернули – це була їхня «інспекція». Так вони називали об’їзд лісництв, де чітко і зухвало пояснювали керівникам лісгоспів нові умови праці, а це — лісництво щомісяця мало відраховувати особисто Бондарю в кишеню 1 млн. грн.!!! А тих, хто не погоджується лякали кримінальним переслідуванням з боку прокуратури. І вже в цей час заступник Голови Держлісагентства відкрито страшив усіх «непридатних» самим Генпрокурором Юрієм Луценком. Тому і на даний час Бондар нікого не боїться. Більше того, він через Луценка може ініціювати прокурорську перевірку чи відкриття кримінальної справи протии своїх недругів, а це вже гірка реальність. Ця схема в реальності приносить Бондарю більше 300 млн.грн щомісяця, адже в Україні без Криму та Донбасу є більше 300 лісгоспів. Тож рахуємо отримаємо ісуму більшу 300 млн. грн. помісячно! От так Володимир Бондар від імені генерального прокурора Юрія Віталійовича Луценка обложив лісників незаконним «податком».

Діяльність заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Нальковича Бондаря є настільки нахабною і відкритою, що змусила і самого Прем’єр Міністра України Володимира Гройсмана вийти до людей із заявою, що він бере під особистий контроль ситуацію із злочинністю навколо українських лісів. Саме, він доручив Державній фіскальній службі, Державній аудиторській службі, Національній поліції, Держгеокадастру перевірити всі лісгоспи на предмет незаконного вирубування та контрабанди лісу. Гройсман зазначив, що лісопереробна галузь України в стагнації, тому що не переробляє деревину в Україні, а вивозить сировину за кордон, що є грубим порушенням Закону України. З цього часу мали відбутись ретельні перевірки господарської діяльності всіх лісгоспів з конкретними даними про накладні: хто їх підписував, хто відвантажував, який митник і яка митниця оформляла, через які пункти пропуску ця контрабанда проходила.Та нажаль, майже нічого подібного не зроблено, але це й не дивно, адже могли випливти далеко не ті прізвища, які «можна» наказати теперішній владі. Та все-рівно в цій заяві Володимир Борисович робив акцент на дрібну «рибу», керівники лісгоспів, лісники, максиму митники, і ні в якому разі не обмовився, що шукатиме того хто стоїть за цією схемою – і чого б це?…

Звісно, Гройсману не по душі така ситуація, адже він знає, що за цим всім стоїть Луценко, а об’єднує їх всіх ніхто інший, як сам Петро Порошенко. Саме тому ця заява, яка була зроблена ще в липні минулого року залишилась на рівні розмов. Виключенням можна спробувати назвати нещодавню зроблену заяву про проведення державного фінансового  аудиту Державного підприємства «Чернівецьке лісове господарство». Аудит має проводити Управління західного офісу держаудитслужби в Чернівецькій області у період з 29.03.2019-26.06.2019 року. Розглядати повинні були в період з 01.01.2016 по 31.03.2019 року. Та і ця перевірка є дуже підозрілою і штучною, і вона далеко не має на меті побороти корупцію в лісових господарствах, вона скоріш слугує для того, щоб наказати одного із «неугодних» схемам Володимира Бондаря. Мова йде про Тимофєєва Олександра Петровича – колишнього директора ДП «Чернівецький лісгосп», саме на часи його керівництва припадає левова частка аудиту. На свої посаді він пропрацював більше 12 років: з  03.10.2006  до 17.12.2018, та в певний час перейшов дорогу заступнику Голови Держлісагентства Бондаря, за що і його «наказали» звільненням, яким особисто керував Бондар. Та після того ні він, ні трудовий колектив ДП «Чернівецький лісгосп» не були згодні з цим рішенням, а тим більше із злочинною діяльністю Володимира Бондаря. Тому Тимофєєв подав до суду, що його звільнили незаконно, а суд в свою чергу 23.01.2019 року прийняв сторону позивача і відновив його на посаді. Крім цього суд постановив відшкодувати незаконно звільненому його оклад за період примусових прогулів (http://dovkilla.info/2018/12/13/колектив-дп-чернівецький-лісгосп-в/)

Та Бондар на цьому не заспокоївся і за допомогою свого підлеглого Сахнюка Віктора Анатолійовича, який являється начальником Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства просто відімстив Тимофєєву за його любов до справедливості. Бондар віддав наказ Сахнюку  на перевірку, яка носила скоріше формальний характер. В ході цієї перевірки Тимофєєва звинуватили в досить «липових» махінаціях. Приміром є покупка бензопил у кількості 51 шт., які по бухгалтерії було начебто внесено по не правильному обліковому рахунку… Із сумами витрат все нормально, тільки допущена помилка при проведенні бухгалтерської звітності. Істотне порушення! Вам це не вирубка лісу!!! Ще Тимофєєва звинуватили за розтрату 2.239,25 грн. на ремонт транспортного засобу, який після ремонту так і не приступив до роботи. Та й тут все дивно, адже в подальшому ремонті могли виявити глобальну поломку і зупинити ремонт у зв’язку з його недоцільністю. Крім цього виявили ще ряд подібних «сумнівних порушень», які явно не тягнуть на звільнення. Але ж Тимофєєв серйозно впав в немилість Бондарю, а той в знак помсти за повстання звільнив ще і кілька його підлеглих:   головного інженера Малишевського О.Г., головного бухгалтера Веселого С.Й. А головного лісничого Скакуна В.І., головного економіста Чебана С.М., начальнику відділу кадрів Горбишену К.А. —  виголосили і занесли до особової справи догани. І тут причина відома і на лице: чому ці холопи не слухають велике керівництво з Києва???? Не по правилах! Вони всі- миші, а ті що в я Києві- великі люди з кришею!

Сюди варто додати, що Бондарь на цей час давно призначив нового керівника – Кільчицького Михайла Петровича, що сталось ще 05.12.2018 року, до речі Тимофєєва він звільнив 17.12.2018 року. Ось цікавий факт: ДП «Чернівецьке лісове господарство» вже певний час має двох керівників.

Щодо колективного звернення  ДП «Чернівецьке лісове господарство», то воно було адресоване Президенту України Петру Олексійовичу Порошенку, який за сумісництвом є другом Юрія Луценка. Тому, який мав бути результат давно всім зрозуміло. Рука руки миє!!! Колективне звернення закріплене підписами практично всіх працівників, а їх не менше 300 чоловік. В цьому звернення люди чітко вказують, що Тимофєєва звільнили незаконно, без думки колективу і без врахування, що за час свого керівництва він збитковий лісгосп перетворив у надзвичайно прибуткове державне підприємство, яке у великій мірі фінансово забезпечує цілу область, та з його бюджету йдуть відрахування на оплату праці лісгоспів інших областей, які й досі є збитковими. Крім цього, основною вимогою було поставлено розібратись у протиправних діях Начальника Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства Віктора Сахнюка, який втручається в діяльність лісгоспу і примушує вчиняти злочини і незаконні розтрати коштів. За твердженням колективу він часто робить вчинки для заниження прибутковості, заради збільшення свого впливу на ДП «Чернівецьке лісове господарство», використовує службове становище в цілях особистої користі. Працівники повідомили, якщо не буде позитивних змін, то вони будуть вимушені вдатись до акцій громадянської непокори.

Як бачимо бандитизм з незаконними вирубками і експортом лісу в Україні процвітає, а слова Прем’єр Міністра України Володимира Гройсмана були лише показовим виступом, до речі як і аудит який має на даний час відбуватись у ДП «Чернівецьке лісове господарство». Можна схилятись до думки, що його результатом буде звинувачення Тимофєєва у всіх злочинах пов’язаних із лісами на теренах всіє України, з нього спробують зробити «крайнього», а справжні злочинці й надалі «вбиватимуть наших дітей». Адже тотальна вирубка і експорт – це знищення екології, і вже наші внуки чи правнуки можуть відчути не достаток кисню , який виробляють дерева.

Так, одне дерево за рік зазвичай виробляє 100-200 кг кисню — цього достатньо для дихання людини впродовж цілого року. Також всього лише одне дерево здатне поглинути за рік стільки вуглекислого газу, скільки виробляє автомобіль за час пробігу у 30-40 тис. км. А тепер уявіть собі, якщо ми вирубаємо дерева, то що буде?! Думаємо, всі задумались і стало моторошно. Вирубка дерев значно підвищує ризики повеней, відповідно, погіршується якість ґрунту та родючість. Крім цього, вирубування карпатських лісів зумовлює зменшення біорізноманіття, знищення ареалів рідкісних видів флори і фауни, загибель цінних природних екосистем та негативний вплив на клімат усієї України.

Прем’єр-Міністр багато давав обіцянок людям, якісь виконував, а якісь ні. Тому, хочу нагадати пану Гройсману, що він обіцяв українському народові знайти винних у знищенні лісів, а ця обіцянка є найважливішою за часи його правління, адже мова йде про майбутнє наших дітей і України в цілому. Тому, Володимире Борисовичу, за Вами залишається лише порядність. як Прем’єр-Міністра, як чиновника, як людини, кому дороге майбутнє держави. Прийміть міри! Ще є час!

Безперечно, звертаюсь до новообраного Президента України Володимира Олександровича Зеленського.

Шановний, Володимире Олександрович! Нажаль, звертаюсь по дуже сумному питанні, а саме про екологічне майбутнє України, яке знаходиться під загрозою. Прошу Вас прийняти міри і посприяти тому, щоб вбивці наших дітей і онуків отримали максимально жорстке покарання. На Вас покладаємо великі надії, так як частина попередньої влади є безпосередніми дітовбивцями і співучасниками злочинів.

Я прошу розібратися в питанні злочинної діяльності Бондаря Володимира і Сахнюка Віктора в терміновому порядку. Покарати і відсторонити від виконання обов`язків в негайному порядку. Та при підтвердженні викладених мною фактів порушити кримінальне впровадження.

Це вкрай важливе питання, тому чекатимемо від Вас справедливих дій.

Політичний експерт,

Мізрах Ігор

73 Комментариев

 • I simply want to mention I’m newbie to blogging and seriously savored you’re web-site. Very likely I’m want to bookmark your blog post . You surely come with excellent writings. Many thanks for sharing with us your blog.

 • Hello there! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche. Your blog provided us valuable information to work on. You have done a wonderful job!

 • I simply needed to appreciate you once again. I do not know the things that I would have undertaken without the aspects documented by you about such field. It had become the depressing condition for me, but viewing the skilled way you handled that forced me to cry with fulfillment. I am happier for this advice and even hope that you know what a great job you were getting into teaching the mediocre ones through your site. Probably you have never met all of us.

 • I know this if off topic but I’m looking into starting my own blog and was curious what all is required to get set up? I’m assuming having a blog like yours would cost a pretty penny? I’m not very web smart so I’m not 100% sure. Any recommendations or advice would be greatly appreciated. Thanks

 • Nice post. I be taught something tougher on totally different blogs everyday. It’ll at all times be stimulating to learn content from other writers and practice a bit of one thing from their store. I’d desire to make use of some with the content on my weblog whether you don’t mind. Natually I’ll provide you with a link on your internet blog. Thanks for sharing.

 • Thank you, I’ve just been searching for information approximately this subject for a while and yours is the greatest I’ve discovered so far. However, what about the bottom line? Are you sure about the source?

 • Good website! I really love how it is easy on my eyes and the data are well written. I am wondering how I could be notified when a new post has been made. I’ve subscribed to your RSS which must do the trick! Have a great day!

 • Many thanks for this article. I might also like to talk about the fact that it can possibly be hard when you’re in school and simply starting out to establish a long credit ranking. There are many individuals who are merely trying to endure and have a long or positive credit history is often a difficult element to have.

 • Hi, i think that i saw you visited my website thus i came to “return the favor”.I’m attempting to find things to improve my web site!I suppose its ok to use a few of your ideas!!

 • fantastic points altogether, you simply gained a emblem new reader. What would you suggest in regards to your put up that you just made a few days in the past? Any positive?

 • Thanks, I have just been searching for info approximately this subject for ages and yours is the greatest I’ve found out till now. However, what about the conclusion? Are you sure about the supply?

 • I have been exploring for a bit for any high quality articles or blog posts on this kind of area . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this website. Reading this info So i am happy to convey that I’ve an incredibly good uncanny feeling I discovered exactly what I needed. I most certainly will make certain to do not forget this web site and give it a glance regularly.

 • Magnificent goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you are just extremely excellent. I really like what you have acquired here, certainly like what you’re saying and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it smart. I can not wait to read much more from you. This is really a tremendous web site.

 • It’s actually a cool and helpful piece of information. I’m glad that you shared this useful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.

 • I like this web blog so much, saved to my bookmarks. «Respect for the fragility and importance of an individual life is still the mark of an educated man.» by Norman Cousins.

 • I’m not that much of a online reader to be honest but your sites really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your website to come back down the road. All the best

 • Great post here. One thing I would like to say is that often most professional job areas consider the Bachelor Degree as the entry level standard for an online college degree. Even though Associate Certification are a great way to begin, completing your current Bachelors reveals many good opportunities to various jobs, there are numerous on-line Bachelor Diploma Programs available via institutions like The University of Phoenix, Intercontinental University Online and Kaplan. Another concern is that many brick and mortar institutions present Online types of their qualifications but commonly for a greatly higher amount of money than the firms that specialize in online education programs.

 • Great article. It is unfortunate that over the last one decade, the travel industry has had to take on terrorism, SARS, tsunamis, bird flu, swine flu, along with the first ever true global economic downturn. Through everything the industry has proven to be robust, resilient as well as dynamic, acquiring new strategies to deal with misfortune. There are constantly fresh troubles and the opportunity to which the business must once more adapt and behave.

 • I together with my friends happened to be looking through the best key points on your website while immediately I got an awful suspicion I never expressed respect to the web site owner for them. My men appeared to be certainly excited to read them and now have simply been making the most of those things. We appreciate you turning out to be indeed kind and for getting such superior guides millions of individuals are really desirous to know about. My honest regret for not expressing gratitude to you sooner.

 • Great website. Lots of useful info here. I am sending it to a few pals ans also sharing in delicious. And of course, thanks in your effort!

 • My brother suggested I might like this website. He was once totally right. This publish truly made my day. You cann’t believe simply how a lot time I had spent for this information! Thank you!

 • What i don’t realize is in fact how you’re no longer actually much more well-liked than you may be right now. You’re so intelligent. You already know therefore considerably in the case of this topic, produced me for my part consider it from numerous varied angles. Its like women and men are not interested unless it¡¦s something to do with Girl gaga! Your personal stuffs nice. At all times care for it up!

 • Wow! This could be one particular of the most helpful blogs We have ever arrive across on this subject. Basically Great. I am also a specialist in this topic therefore I can understand your hard work.

 • Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to mention that I have truly enjoyed browsing your weblog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I’m hoping you write once more soon!

 • This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your rss feed and look forward to seeking more of your excellent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

 • Great ¡V I should definitely pronounce, impressed with your website. I had no trouble navigating through all the tabs as well as related information ended up being truly simple to do to access. I recently found what I hoped for before you know it in the least. Reasonably unusual. Is likely to appreciate it for those who add forums or anything, web site theme . a tones way for your client to communicate. Excellent task..

 • I’m really enjoying the theme/design of your weblog. Do you ever run into any web browser compatibility issues? A small number of my blog audience have complained about my blog not working correctly in Explorer but looks great in Firefox. Do you have any ideas to help fix this issue?

 • I’ve observed that in the world the present moment, video games will be the latest rage with children of all ages. Many times it may be difficult to drag your kids away from the video games. If you want the best of both worlds, there are many educational games for kids. Great post.

 • Hello There. I found your blog using msn. This is a really well written article. I’ll be sure to bookmark it and return to read more of your useful info. Thanks for the post. I will definitely return.

 • I do consider all the ideas you’ve offered on your post. They’re very convincing and will certainly work. Still, the posts are too brief for beginners. May just you please lengthen them a little from next time? Thank you for the post.

 • Thanks for your article. It is rather unfortunate that over the last decade, the travel industry has already been able to to tackle terrorism, SARS, tsunamis, flu virus, swine flu, plus the first ever true global economic downturn. Through everything the industry has proven to be strong, resilient and dynamic, locating new methods to deal with trouble. There are always fresh troubles and the possiblility to which the market must yet again adapt and respond.

 • I like the helpful info you provide in your articles. I’ll bookmark your weblog and check again here regularly. I am quite certain I’ll learn many new stuff right here! Best of luck for the next!

 • I would like to thnkx for the efforts you’ve put in writing this website. I’m hoping the same high-grade site post from you in the upcoming as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to get my own blog now. Really the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a great example of it.

 • Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News. Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News? I’ve been trying for a while but I never seem to get there! Thank you

 • I and my buddies were found to be following the nice advice located on the website and then all of a sudden got a terrible suspicion I had not expressed respect to the blog owner for those secrets. All the young men were definitely for that reason joyful to read through all of them and now have surely been taking advantage of them. Thank you for being well thoughtful and then for choosing variety of fabulous resources millions of individuals are really desperate to know about. My very own sincere apologies for not saying thanks to earlier.

 • One other issue is when you are in a circumstance where you do not possess a cosigner then you may really want to try to exhaust all of your federal funding options. You can get many grants or loans and other scholarships or grants that will supply you with funding to help with school expenses. Many thanks for the post.

 • Howdy very nice website!! Guy .. Excellent .. Amazing .. I will bookmark your blog and take the feeds additionally…I am happy to search out a lot of useful information here in the publish, we need develop extra strategies on this regard, thanks for sharing.

 • Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News. Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News? I’ve been trying for a while but I never seem to get there! Cheers

 • It is perfect time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I’ve read this post and if I could I desire to suggest you few interesting things or suggestions. Maybe you can write next articles referring to this article. I wish to read even more things about it!

 • Wow! This can be one particular of the most useful blogs We have ever arrive across on this subject. Basically Fantastic. I’m also a specialist in this topic therefore I can understand your hard work.

 • Oh my goodness! a tremendous article dude. Thank you Nonetheless I am experiencing situation with ur rss . Don’t know why Unable to subscribe to it. Is there anybody getting an identical rss problem? Anybody who is aware of kindly respond. Thnkx

Добавить комментарий